Firma TMS 

 
Adres:
Trzebownisko 928 B
36 - 001 Trzebownisko

 
WWW:
www.tmsaudit.pl
 
Działalność:


Firma TMS Audit działa od 2006 roku w obszarach doradztwa z zakresu pozyskiwania środków z UE, audytów, zarządzania projektami jak również jest instytucją szkoleniową. Aktywnie zajmujemy się doskonaleniem zawodowym dla biznesu. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu analizy finansowej w tym certyfikacji w tym zakresie, spedycji - logistyki oraz rachunkowości. Główna siedziba TMS Audit mieści się w Trzebownisku k/Rzeszowa, zasięgiem działania obejmuje obszar południowej Polski.

Naszą misją jest kompleksowa obsługa osób prawnych i fizycznych na najwyższym poziomie jakości oraz w szczególności przyczynianie się do rozwoju województwa podkarpackiego w zakresie infrastruktury, jak i kapitału ludzkiego.

Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników w różnym przekroju specjalizacji i zainteresowań, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Sukces firmy to sukces całego naszego zespołu TMS Audit, gdyż to oni budują pozycję, jakość i markę naszej firmy. Zespół nasz to eksperci różnych dziedzin z uprawieniami min: CIA, ACCA, CFE, MF, IPMA, biegli rewidenci.

Charakteryzuje nas otwartość na potrzeby i wymagania Klientów. Indywidualne podejście do każdego problemu Klienta. Współpracujemy z prężnie rozwijającymi się małym i średnim przedsiębiorstwami jak również instytucjami państwowymi oraz jednostkami samorządowymi.

 

   

 

                          

CZŁONEK IZBY PRZEMYSŁOWO - HANDLOWEJ W RZESZOWIE  
ul. Słowackiego 24/47, 35-060 Rzeszów  
tel/fax : +48 (17) 854 90 49, 50  
e-mail : iph@iph.rzeszow.pl