Przedsiębiorstwo Technicznej Obsługi Przemysłu
GAMTECH

 
Adres:

ul. Boya Żeleńskiego 23
35-105 Rzeszów

 
WWW:
www.gamtech.pl

 
Działalność:


Przedsiębiorstwo Technicznej Obsługi Przemysłu GAMTECH powstało w 1996 roku. Jesteśmy stabilna firmą, cieszącą się zaufaniem zarówno naszych licznych klientów jak i współpracujących z nami producentów. Od lat zajmujemy się doradztwem i zaopatrzeniem sektora przemysłowego w materiały techniczne.

Dzięki wysoce doświadczonej kadrze pracowniczej specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie technicznym, oraz dystrybucji wyrobów dla wielu gałęzi przemysłu, w tym spożywczego, chemicznego i energetycznego.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną obejmującą m.in. silniki elektryczne, pompy, uszczelnienia techniczne, komponenty automatyki i hydrauliki oraz szeroką gamę wyrobów uszczelkarskich, termoizolacyjnych, gumowych i hamulcowych. Oprócz tego w naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór węży przemysłowych, klei przemysłowych oraz materiałów regeneracyjnych.

Na państwa życzenie wykonujemy niestandardowe uszczelki z materiałów termoizolacyjnych, jak również uszczelki przemysłowe. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne, fachową dystrybucję oraz szkolenia w zakresie zastosowania oferowanych przez nas towarów.

Liczymy że za naszym pośrednictwem znajdą Państwo wszystko co będzie niezbędne do prowadzenia Państwa działalności, a ze swej strony zapewniamy iż dołożymy wszelkich starań, aby jako nasi klienci byli Państwo zawsze zadowoleni ze współpracy.

 

   

 

                          

CZŁONEK IZBY PRZEMYSŁOWO - HANDLOWEJ W RZESZOWIE  
ul. Słowackiego 24/47, 35-060 Rzeszów  
tel/fax : +48 (17) 854 90 49, 50  
e-mail : iph@iph.rzeszow.pl