Jabo Marmi Sp. z o.o.
Nagawczyna

 
Adres:  
Nagawczyna 330
39-200 Dębica
WWW:
www.jabo-marmi.com.pl

 
Działalność:

Jabo Marmi założona została w roku 1982 przez Jacka Bokotę. Położona jest w Dębicy, przy międzynarodowej drodze A-4 wiodącej z Przemyśla do Zgorzelca.
Od początku swej działalności Jabo Marmi zajmuje się importem i obróbką kamienia naturalnego, a w szczególności marmuru, granitu i agglomarmuru. Główne kierunki importu kamienia to: Włochy, Hiszpania, Turcja, Grecja, Indie, Brazylia i wiele innych, w zależności od potrzeb i gustów klientów.
Kamień sprowadzany jest w różnych postaciach, począwszy od ważących kilkadziesiąt ton bloków, poprzez slaby czyli gotowe płyty pocięte z bloków, z przeznaczeniem do dalszej obróbki w firmie, a skończywszy na płytkach marmurowych, granitowych i agglomarmurowych o grubości 1cm.

Kadra i maszyny

Firma wyposażona jest w maszyny i urządzenia do obróbki kamienia światowych liderów w tej branży, dzięki czemu może zaoferować klientom szeroką gamę wyrobów o najwyższych standardach międzynarodowych, zarówno jeśli chodzi o poziom techniczny jak i jakościowy.
Dzięki wysokiemu poziomowi uzbrojenia technicznego, a także doświadczonej kadrze wysoko kwalifikowanych pracowników, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu rynkowemu z branży kamieniarskiej.
Klientami firmy Jabo Marmi są przede wszystkim największe polskie firmy budowlane, dla których firma Jabo Marmi realizuje kompleksowe usługi kamieniarskie. Innymi klientami są hurtownie kamienia i zakłady rzemieślnicze, którzy nabywają w firmie półprodukty w postaci płyt kamiennych, a także odbiorcy indywidualni, którzy kupują gotowe elementy kamienne z przeznaczeniem na realizowane przez siebie inwestycje.
W magazynach firmy na bieżąco znajduje się ponad 100 tys.metrów kwadratowych kamienia, w 90-ciu kolorach, tak aby w każdej chwili sprostać wymaganiom klienta i do minimum ograniczyć czas oczekiwania na towar. Firma Jabo Marmi specjalizuje się głównie w wykonawstwie:

-okładzin elewacyjnych (obudowy ścian-wewnętrzne i zewnętrzne),
-elementów schodów (stopnice i podstopnice),
-posadzek,
-parapetów,
-blatów kuchennych i łazienkowych,
-stołów i lad,
-mozaiki marmurowej,
-prefabrykowanych obudów kominkowych,
-Dane adresowe

   

 

                          

CZŁONEK IZBY PRZEMYSŁOWO - HANDLOWEJ W RZESZOWIE  
ul. Słowackiego 24/47, 35-060 Rzeszów  
tel/fax : +48 (17) 854 90 49, 50  
e-mail : iph@iph.rzeszow.pl