PALOMED Sp. z o.o. Rzeszów

 
Adres:
ul. Słowackiego 11
 
35-060 Rzeszów
 
WWW:
www.palomed.com.pl
 
Działalność:


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Palomed” został utworzony na bazie działającego od 1999 roku zespołu prywatnych gabinetów lekarzy specjalistów, w nowo utworzonej przychodni przy ulicy Słowackiego 11 w Rzeszowie. Od 1 stycznia 2002 na podstawie umowy z Regionalna Podkarpacka Kasą Chorych rozpoczęli działalność lekarze rodzinni.
W czerwcu 2002 uruchomiono drugą przychodnię na osiedlu „Nowe Miasto” w Rzeszowie przy ulicy Seniora 2, gdzie na powierzchni 365 m2 powstały gabinety lekarzy rodzinnych, dwa gabinety lekarzy specjalistów, oraz fizjoterapia i rehabilitacja wyposażona w nowoczesny sprzęt. Nasza przychodnia posiada największą w Rzeszowie salę, przystosowaną do prowadzenia rehabilitacji grupowej.
W 2004 powiększono przychodnię przy ulicy Słowackiego 11 o trzy nowe gabinety w których rozpoczęły działalność kolejne poradnie specjalistyczne. Stale rosnąca liczba pacjentów, powiększające się grono współpracujących lekarzy stwarzały potrzebę rozbudowania bazy lokalowej. W sierpniu 2008 większość poradni specjalistycznych przeniesiono do nowego lokalu przy ulicy Słowackiego 24 w Rzeszowie. W trakcie organizacji są następne poradnie. Od października 2008 rozpoczyna działalność urologia zabiegowa, wykorzystująca jako jedyna na Podkarpaciu najnowszą technologię laserową.
Od kilku lat prowadzimy również domowe leczenie tlenem, dla pacjentów z ciężką niewydolnością oddechową.
Jednak największym atutem naszego zespołu jest zatrudniona kadra medyczna. Personel lekarski, pielęgniarski, fizjoterapeuci to specjaliści o wysokich kwalifikacjach, dużym doświadczeniu zawodowym i podmiotowym stosunku do pacjenta. Największą satysfakcją dla nas są wyrazy Państwa akceptacji i tak liczne korzystanie z naszych usług. ok. 800 kursach.

   

 

                          

CZŁONEK IZBY PRZEMYSŁOWO - HANDLOWEJ W RZESZOWIE  
ul. Słowackiego 24/47, 35-060 Rzeszów  
tel/fax : +48 (17) 854 90 49, 50  
e-mail : iph@iph.rzeszow.pl